Båter i Sjøen

Båter i sjøen
Den viktigste møteplassen for båtinteresserte i Norge – vi er alltid på plass!

Båter i sjøen er Skandinavias største flytende båtmesse, og en fast tradisjon for Nautic Norway. Hvert år tar vi turen til Aker Brygge i Oslo for å vise frem noen av våre mest populære modeller og møte både nye og kjente båtinteresserte fra hele landet.

På messen stiller vi med båter fra Nimbus, Beneteau, Excess, Windy og Fairline – og det er få steder hvor du kan oppleve så mange kvalitetsbåter samlet på ett sted. Her får du muligheten til å gå om bord, stille spørsmål, og få personlig veiledning fra vårt team av erfarne båtfolk.

Enten du er på jakt etter din første båt, vurderer oppgradering, eller bare ønsker å utforske nyhetene i markedet, er Båter i sjøen et arrangement du ikke vil gå glipp av.

Ønsker du å avtale visning eller møte oss under messen? Ta gjerne kontakt med oss i forkant – vi gleder oss til å se deg ved bryggekanten!

Vi realiserer båtdrømmer